Kalisz Korczak Park / Opis realizacji

“KORCZAK PARK” – to zamknięte osiedle położone na stoku przy Krępicy, w bezpośrednim sąsiedztwie parku.

Lokalizacja ta jest dobrze znana Kaliszanom, dzięki cichemu i spokojnemu osiedlu w bezpośrednim sąsiedztwie  terenów zielonych - Parku Nad Krępicą, a jednocześnie bezproblemowemu dojazdowi do centrum miasta. W odległości zaledwie kilku minut piechotą od inwestycji znajdują się przystanki autobusowe, które pozwalają na szybkie przemieszczanie się.

Projektując tę wyjątkową inwestycję stawialiśmy na funkcjonalne rozwiązania, zapewniające wysoki komfort życia.

Nowoczesna bryła budynku z elektrycznymi, szybkimi windami podkreślona zostanie ciekawą elewacją. Oferujemy mieszkania od 35 do około 90 m2 jedno-,  dwu- i trzypokojowe. Atutem są ponadprzeciętnie duże tarasy (od 10 do 35 m2) w cenie. Jeśli natomiast wybrane mieszkanie nie spełnia Państwa oczekiwań odnośnie kształtu czy wielkości, istnieje możliwość połączenia lub przearanżowania danej przestrzeni. Bogata oferta obejmuje lokale w stanie deweloperskim, jak i wykończone pod klucz.

Doskonale rozwinięta infrastruktura tj. sklepy, galeria handlowa, szkoła podstawowa oraz przedszkole to ogromny atut.

Mieszkańcy będą mieć do dyspozycji podziemny parking, miejsca postojowe zewnętrzne, komórki lokatorskie na piętrach, a także atrakcyjnie rozplanowane tereny zielone z dużym placem zabaw dla dzieci i miejscem do grillowania dla dorosłych.

Całość Inwestycji wykonana będzie z wysokiej jakości przyjaznych człowiekowi materiałów.

Kalisz Korczak Park / Standard wykonania

Kalisz Korczak Park / Rzuty kondygnacji mieszkań

×

Wybierz piętro a następnie mieszkanie, by zobaczyć jego rzut techniczny.

Kliknij by zobaczyć mieszkanie
Dotknij i przytrzymaj budynek/piętro by zobaczyć opis. Dotknij by zobaczyć piętra/mieszkania.
Wykryliśmy starą przeglądarkę!

Twoja przeglądarka nie wspiera wyświetlania niektórych funkcji, które użyte zostały do podglądu rzutu kondygnacji. Zalecamy zaktualizować przeglądarkę do nowszej wersji, lub pobrać jedną z poniższych przeglądarek, które wspierają te funkcje.