Ostrów Wlkp.
Aleja Solidarności

Ostrów Wlkp. Aleja Solidarności / Opis realizacji

POWIERZCHNIE

Mieszkalne - od 29 m2

LOKALIZACJA

Ostrów Wielkopolski, Aleja Solidarności

OPIS

Nowoczesny budynek mieszkalny czterokondygnacyjny w Ostrowie Wielkopolskim przy Alei Solidarności, wyróżniający się ciekawą architekturą, spokojną lokalizacją otoczoną terenami zielonymi, ścieżką zdrowia, terenem rekreacyjnym dla dzieci, a zarazem blisko centrum.

Blok czterokondygnacyjny, wzniesiony z cegły ceramicznej, w którym znajdują się trzydzieści dwa funkcjonalne, doświetlone mieszkania z dużymi balkonami oraz pełną infrastrukturą (droga dojazdowe, chodniki, tereny zielone, miejsca zabaw dla dzieci, miejsca postojowe- ogólnodostępne lub oznaczone, numerowane, z blokadą na klucz, przypisane do mieszkania w cenie 5.000 zł brutto). 

W budynku znajdują się kawalerki o powierzchni od 29 m2 do mieszkań dwupokojowych o pow.50,74 m2, oraz większe poprzez możliwość łączenia ze sobą poszczególnych lokali mieszkalnych.

Idealna lokalizacja dla rodzin z dziećmi, osób starszych ceniących ciszę, spokój, zieleń, bezpieczeństwo a zarazem bliskość centrum.

W bliskim sąsiedztwie znajduje się Park 600-lecia, orlik, skatepark, sklepy wielopowierzchniowe, przystanki autobusowe.

Ostrów Wlkp. Aleja Solidarności / Standard wykonania

Ostrów Wlkp. Aleja Solidarności / Rzuty kondygnacji mieszkań

×

Wybierz piętro a następnie mieszkanie, by zobaczyć jego rzut techniczny.

Kliknij by zobaczyć mieszkanie
Dotknij i przytrzymaj budynek/piętro by zobaczyć opis. Dotknij by zobaczyć piętra/mieszkania.
Wykryliśmy starą przeglądarkę!

Twoja przeglądarka nie wspiera wyświetlania niektórych funkcji, które użyte zostały do podglądu rzutu kondygnacji. Zalecamy zaktualizować przeglądarkę do nowszej wersji, lub pobrać jedną z poniższych przeglądarek, które wspierają te funkcje.