Ostrów Wlkp.
Aleja Solidarności

Ostrów Wlkp. Aleja Solidarności / Opis realizacji

POWIERZCHNIE

Mieszkalne - od 29 m2

LOKALIZACJA

Ostrów Wielkopolski, Aleja Solidarności

OPIS

Nowoczesny budynek mieszkalny czterokondygnacyjny w Ostrowie Wielkopolskim przy Alei Solidarności, wyróżniający się ciekawą architekturą, spokojną lokalizacją otoczoną terenami zielonymi, ścieżką zdrowia, terenem rekreacyjnym dla dzieci, a zarazem blisko centrum.

Blok czterokondygnacyjny, wzniesiony z cegły ceramicznej, w którym znajdują się trzydzieści dwa funkcjonalne, doświetlone mieszkania z dużymi balkonami oraz pełną infrastrukturą (droga dojazdowe, chodniki, tereny zielone, miejsca zabaw dla dzieci, miejsca postojowe- ogólnodostępne lub oznaczone, numerowane, z blokadą na klucz, przypisane do mieszkania w cenie 5.000 zł brutto). 

W budynku znajdują się kawalerki o powierzchni od 29 m2 do mieszkań dwupokojowych o pow.50,74 m2, oraz większe poprzez możliwość łączenia ze sobą poszczególnych lokali mieszkalnych.

Idealna lokalizacja dla rodzin z dziećmi, osób starszych ceniących ciszę, spokój, zieleń, bezpieczeństwo a zarazem bliskość centrum.

W bliskim sąsiedztwie znajduje się Park 600-lecia, orlik, skatepark, sklepy wielopowierzchniowe, przystanki autobusowe.

Ostrów Wlkp. Aleja Solidarności / Standard wykonania

Ostrów Wlkp. Aleja Solidarności / Rzuty kondygnacji mieszkań

×

1. Wybierz budynek
2. Wybierz piętro, a następnie mieszkanie, aby zobaczyć rzut techniczny

Kliknij by zobaczyć mieszkanie
Wykryliśmy starą przeglądarkę!

Twoja przeglądarka nie wspiera wyświetlania niektórych funkcji, które użyte zostały do podglądu rzutu kondygnacji. Zalecamy zaktualizować przeglądarkę do nowszej wersji, lub pobrać jedną z poniższych przeglądarek, które wspierają te funkcje.