Ostrów Wlkp.
Skwer Kościuszki

Ostrów Wlkp. Skwer Kościuszki / Opis realizacji

POWIERZCHNIE

Mieszkalne - od 29 do 75 m236
Komercyjne - 0

LOKALIZACJA

Ostrów Wielkopolski, Skwer Kościuszki (między ulicą Wrocławską, a Kościuszki)

OPIS

Osiedle Skwer Kościuszki w Ostrowie Wielopolskim to kompleks mieszkaniowy składający się z siedmiu budynków wielorodzinnych wyróżniający się bardzo dobrą lokalizacją pomiędzy ulicą Wrocławska a Kościuszki. Budynki w nietypowej architekturze, z funkcjonalnymi i dobrze doświetlonymi mieszkaniami, oraz wysoką jakością ich wykonania.

Budynki wielorodzinne czterokondygnacyjne w których każde mieszkanie posiada balkon, atutem jest rozbudowana infrastruktura na którą składa się droga wewnętrzna dojazdowa, tereny zielone, dwa miejsca postojowe dla każdego mieszkania, a to wszystko, dla poczucia bezpieczeństwa mieszkańców zostało ogrodzone. W ofercie zostały przygotowano kawalerki o powierzchni od 29 m2 do mieszkań czteropokojowych o pow. 75 m2 lub większe poprzez kombinacje łączenia poszczególnych lokali. Dla naszych klientów część mieszkań z ogródkami w części parteru.

Na obecną chwile przygotowujemy ostatni piąty etap budowy Osiedla, budynek mieszkalny który swoją niepowtarzalną architekturą wyróżnia się z całej inwestycji. W budynku zostały przygotowane mieszkania w stanie deweloperskim oraz z przydomowymi ogródkami, o metrażu od 36 do 90 m2.

Osiedle Skwer Kościuszki to wspaniałe miejsce dla rodzin z dzieci jak i dla osób starszych ceniących ciszę, spokój, bliskości centrum, placówek zdrowia, szkolnictwa, stacji benzynowej Shell, Lidla, przystanków autobusowych..

Ostrów Wlkp. Skwer Kościuszki / Standard wykonania