O nas

O nas

MTM Consulting jest firmą z ugruntowaną pozycją działająca na rynku od ponad trzydziestu pięciu lat, wywodząca się z Kalisza, najstarszego miasta w Polsce. Nadmienić należy że zaletą i gwarancją wykonywanych i oddawanych do użytku inwestycji jest to, iż firma nie jest żadną spółką, ma status osoby fizycznej prowadzącej działalność opartej o własny kapitał.

Poprzez zdobyte doświadczenie oraz wiedzę wychodzimy na przeciw Naszym Klientom, realizując funkcjonalne inwestycje w przyjaznym otoczeniu dające poczucie pełnego bezpieczeństwa oraz komfortu życia.

W naszym portfolio mamy zarówno inwestycje komercyjne jak i mieszkalne.

Wśród inwestycji komercyjnych zrealizowanych w ostatnich latach jest m.in. kompleks bankowo-handlowo-usługowy o powierzchni 14000m2 w Kaliszu. Zrealizowane dwa osiedla mieszkalno-usługowe w Ostrowie Wielkopolskim liczące 450 mieszkań plus usługi o powierzchni 6000m2.

Za Osiedle mieszkalne „Skwer Kościuszki” zostaliśmy nagrodzeni przez Stowarzyszenie Ochrony Narodowego Dziedzictwa Materialnego w konkursie „Modernizacja Roku”. Główną nagrodą jako najlepsza modernizacja w Polsce na 900 zgłoszonych innych obiektów. Była to kolejna Nasza nagroda zdobyta we wcześniejszych konkursach. Pięć lat temu oddaliśmy do użytkowania ośmiopiętrowy apartamentowiec „Panorama” oraz stylizowaną kamienicę przy ulicy Pułaskiego – oba obiekty w Kaliszu o łącznej ilości 135 mieszkań. Kolejną inwestycją jest kameralne zamknięte osiedle domów o nowoczesnej architekturze w zabudowie bliźniaczej w Kaliszu oraz szeregowej w Swarzędzu.

Obecnie jesteśmy w trakcie realizacji dwóch osiedli mieszkaniowych w Kaliszu tj. "Korczak Park" i "Wzgórza Kalisza" oraz osiedli bloków mieszkalnych oraz domów w zabudowie szeregowej w Krotoszynie oraz w Ostrowie Wielkopolskim. Wszystkie te osiedla cechować będzie ciekawa architektura budynków z bardzo funkcjonalnym rozkładem mieszkań połączona ze spokojnym zielonym otoczeniem.

Od kilku lat z sukcesem realizujemy też budowę ośrodka wypoczynkowego "Apartamenty Klifowa" w Rewalu. To nowoczesny i bardzo komfortowy Resort, położony w doskonałej lokalizacji tuż przy linii brzegowej, w bezpośrednim sąsiedztwie wejścia na szeroką piaszczystą plażę.

Jesteśmy właścicielami kolejnych bardzo atrakcyjnych terenów o powierzchni około 20ha, na których niebawem rozpoczniemy kolejne inwestycje.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

MTM Consulting Developer

ul. Górnośląska 34
62-800 Kalisz

Biuro sprzedaży:

Mazek Nieruchomości
ul . Górnośląska 34

Dział sprzedaży

Kalisz:

Joanna Fortas
+48 535 155 444
j.fortas@mtmconsulting.pl

Maciej Michoń
+48 537 537 536
m.michon@mtmconsulting.pl

Jakub Zakrzewski
+48 537 537 538
kuba@mtmconsulting.pl

Krotoszyn:

Jakub Zakrzewski
+48 537 537 538
kuba@mtmconsulting.pl

Marcin Gościniak
+48 537 537 537
m.gosciniak@mtmconsulting.pl

Ostrów Wielkopolski:

Mateusz Mazek
+48 510 415 271
mateusz@mtmconsulting.pl

Rewal:

Marcin Gościniak
+48 537 537 537
m.gosciniak@mtmconsulting.pl

Formularz kontaktowy

Captcha image