Podmiejska

Podmiejska

Wybierz budynek / piętro by zobaczyć dostępne mieszkania.

Wybierz budynek / piętro by zobaczyć dostępne mieszkania.
Opis inwestycji Galeria Kontakt

MTM CONSULTING rozpoczyna realizacje nowej inwestycji PODMIEJSKA NOWA na os Korczak. Przy ul. Podmiejskiej, powstają dwa 8 piętrowe budynki mieszkalne. W części podziemnej dwukondygnacyjnej znajdować się będą hale garażowa oraz część piwniczna z komórkami lokatorskimi. Lokale mieszkalne będą miały zróżnicowaną powierzchnię od lokali typu studio o pow. 26 mkw do 4- pokojowych mieszkań o pow. 73 mkw  z możliwością łącznia w celu uzyskania większej powierzchni.  Niewątpliwym atutem każdego lokalu będą ponadnormatywne i przestronne tarasy, o powierzchni dochodzącej nawet do 20 mkw.

Budynek będzie wyposażony w dwie szybkobieżne elektryczne i ciche windy. Windy będą kursowały pomiędzy halą garażową poprzez wszystkie piętra.

Innowacyjnym rozwiązaniem, praktykowanym przez MTM w nowobudowanych inwestycjach będzie indywidulana strefa fitness dedykowana wyłącznie mieszkańcom danego budynku. To nowatorskie rozwiązanie ma nie tylko podnieść standard inwestycji ale przede wszystkim umożliwi mieszkańcowm dbanie o kondycję fizyczną bez konieczności wykupowania karnetów na siłownie i szukanie komfortowego miejsca treningowego poza osiedlem. Sala fitness będzie wyposażona w urządzenia wysokiej klasy niezbędne do utrzymania kondycji fizycznej dla poczatkujących jak i dla zaawansowanych. Wejście do klimatyzowanej strefy fitness będzie dostępny za pomocą kart magnetycznych wydawanych właścicielom lokali.

Osiedle będzie położone w znakomitej lokalizacji. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się jeden z największych w Kaliszu, ogólnodostępny obiekt sportowyy ORLIK WIDOK – posiadający rozmaite możliwości uprawiania sportu oraz miejsca zabawy dla dzieci w każdym wieku. W najbliższym otoczeniu znajdują się markety handlowe, salony urody, szkoły, restauracje i galerie handlowe. Rozbudowana i zmodernizowana w ostatnim czasie obwodnica pozwala na korzystanie z komunikacji miejskiej lub bezproblemowy dojazd własnym pojazdem.

Blok będzie podłączony do miejskiej sieci ciepłowniczej co ma przełożenie na  ekonomię eksploatacji lokalu. Dodatkowo, każdy lokal będzie indywidualnie opomiarowany, zatem koszty zużycia rozliczane będą wg rzeczywistych wskazań liczników.

W budynku zastosowane będą wysokiej jakości i przyjaznych środowisku  materiałów budowlanych. Budynek powstawał będzie przy użyciu ceramicznych materiałów (POROTHERM), docieplony styropianem grubości 20 cm, otynkowany z zewnątrz tynkiem barwionym w masie silikatowej. W nowobudowanym bloku zamontowane zostaną okna trzyszybowe klasy A.  Infrastruktura osiedlowa realizowanej inwestycji zabezpiecza miejsca postojowe dla mieszkańców. Deweloper od lat współpracuje tylko ze sprawdzonymi i doświadczonymi dostawcami i podwykonawcami, by zapewnić najwyższą jakość i staranność oddawanych lokalach. 

 

Wierzę, że w architekturze musi być coś więcej, niż można zobaczyć na pierwszy rzut oka...
J. Mayer H.
Szkoła
Apteka
Służba zdrowia
Sklepy
Restauracja
Prywatny parking
Duży taras
Opis inwestycji Galeria Kontakt
Opis inwestycji Galeria Kontakt
Osoba odpowiedzialna za realizację
Maciej Michoń
537537536
m.michon@mtmconsulting.pl
Jakub Zakrzewski
537537538
kuba@mtmconsulting.pl
Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

MTM Consulting Developer

ul. Górnośląska 34
62-800 Kalisz

Biuro sprzedaży:

Mazek Nieruchomości
ul . Górnośląska 34

Dział sprzedaży

Kalisz:

Joanna Fortas
+48 535 155 444
j.fortas@mtmconsulting.pl

Maciej Michoń
+48 537 537 536
m.michon@mtmconsulting.pl

Jakub Zakrzewski
+48 537 537 538
kuba@mtmconsulting.pl

Krotoszyn:

Jakub Zakrzewski
+48 537 537 538
kuba@mtmconsulting.pl

Marcin Gościniak
+48 537 537 537
m.gosciniak@mtmconsulting.pl

Ostrów Wielkopolski:

Mateusz Mazek
+48 510 415 271
mateusz@mtmconsulting.pl

Rewal:

Marcin Gościniak
+48 537 537 537
m.gosciniak@mtmconsulting.pl

Formularz kontaktowy

Captcha image